fbpx

«FreeBOARD» - команда професіоналів

Жорстка конкуренція на сучасному ринку товарів та послуг сприяє розвитку такого напрямку як маркетинг. Кожен хоче представити свій продукт в найбільш привабливому для покупця світлі, що неможливо зробити без грамотного супроводу досвідченими фахівцями. Вивчаючи інформацію про рекламну агенцію, потрібно орієнтуватися на перелік послуг, що надаються. Одним з найважливіших етапів рекламної кампанії є грамотне розміщення зовнішньої реклами, організацію якої Ви можете довірити компанії «FreeBOARD».

Наша агенція вже більше 10-ти років спеціалізується на рекламі товарів і послуг за допомогою білбордів, площин, призм, арок/ростяжок та інших носіїв. Ми працюємо в Києві й по всій Україні.

«FreeBOARD» - це згуртована команда професіоналів, добре орієнтується в тонкощах українського рекламного ринку. Фахівці завжди тримають руку на пульсі сучасних тенденцій, мають креативний погляд на поняття маркетингу, піару, просування, розбираються в традиційних поняттях і постійно вдосконалюють свої знання, вміння. Завдяки безперервній роботі над собою, підтриманням бездоганної репутації, рівень довіри клієнтів до нашої агенції підвищується.

Коли Ви звернетеся за допомогою в проведенні рекламної кампанії в агенцію «FreeBOARD», Ви отримаєте оригінальне рішення з приголомшливим результатом. Збалансоване поєднання досвіду і ультрасучасних технологій дозволяє реалізовувати проекти будь-якої складності, задовольняючи самі незвичайні побажання замовників. Адже кожен новий проект для нас - можливість прокачати власні навички, надавши клієнту максимальний результат. Команда «FreeBOARD» гарантовано донесе рекламне повідомлення до відповідної цільової аудиторії, підвищивши в кінцевому підсумку загальну лояльність до бренду.

Переваги роботи з компанією «FreeBOARD»

Місія фахівців проста - сприяти розширенню, розвитку, процвітанню бізнесу наших клієнтів. Для цього компанія «FreeBOARD» розробила наступні принципи:

  • Оптимальні рішення компанії будуються на гармонійному симбіозі досвіду, креативного підходу, сучасних технологій.
  • Ми - захоплена, знаюча і творча команда.
  • Належна увага приділяється кожному етапу створення і втілення проекту в життя - від аналізу вихідних даних до комплексного управління.

Замовляйте зовнішню рекламу по всій Україні, побудуйте у нас рекламну кампанію грамотно і вигідно!

Більше 10 років досвіду запуску РК у різних сферах бізнесу

Персональний менеджер, який проконсультує по всім питанням та буде супроводжувати і контролювати вашу РК від початку і до її закінчення.

Індивідуальний підбір адресних програм

Друк рекламних матеріалів

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.