fbpx

Проекти РА "FreeBOARD"

 

Шановні гості нашого ресурсу!

Рекламна агенція «FreeBOARD» запрошує Вас в захоплюючий, цікавий світ зовнішньої реклами, пропонуючи масу варіантів просування бізнес-ідей, брендів, продукції, послуг тощо. Ми можемо багато розповідати про історію становлення, розвитку ідеології компанії, корпоративної філософії, лідерських позиціях, стандартах якості та багатьох інших речах, безпосередньо пов'язаних з успішною діяльністю. Але тут і зараз наша місія в іншому.

Пропонуємо відразу перейти до справи і позначити користь співпраці з фахівцями РА «FreeBOARD». Ми можемо не тільки розповісти, але і показати, яку вигоду отримають клієнти, які вибирають нашу рекламну агенцію - проекти, успішно реалізовані в різних регіонах України, представлені на сайті для наочного підтвердження слів.

Зазначені прапорцями на карті області, включаючи їх найбільш віддалені куточки і траси, знаходяться в полі діяльності компанії. На кожному метрі вибраної ділянки шляху можна розмістити борд з актуальною інформацією, яка рекламує Ваш бренд, послугу, акційну пропозицію.

 

Безумовно, всі клієнти зацікавлені в:

  • максимальної оперативності;
  • результативності кампанії.

Ознайомившись з реалізованими проектами, Ви зможете переконатися, що вимоги клієнтів для нас - не порожній звук, а зазначені критерії завжди знаходяться в пріоритеті.

 

Що ще потрібно знати про проекти компанії «FreeBOARD»?

 

Можливо, зараз Ви будете дуже здивовані! Побудова грамотної, продуктивної адресної програми вимагає виконання багатьох чинників. І досвіду сьогоднішнього дня відводиться далеко не провідна роль. Тривале знаходження в галузі навчило нас, що набагато важливішим фактором є вміння спланувати рекламну кампанію і налаштувати цільову аудиторію.

Дотримуючись цього принципу, агентство успішно реалізувало масу різноманітних проектів, ознайомитися з якими пропонується на нашому сайті. Всі проекти рекламного агентства побудовані на пошуку оптимального шляху до розуму і серця споживачів, до підходящої цільової аудиторії, гарантовано відгукується на посили маркетингової кампанії.

 

Приклади реалізованих нами деяких проектів розміщення реклами на бордах:

 

Реклама аграрного напрямку

 
 

Найбільш поширений вид зовнішньої реклами - щити, розташовані уздовж автомагістралей, дають можливість перекрити основні транспортні артерії України, що особливо важливо для аграрного сектора. Зовнішня реклама не повинна бути перенасичена інформацією - на великій швидкості на трасах запам'ятовується в основному ідея рекламного сюжету або окремий асоційований образ.

Реклама на щитах сільськогосподарського спрямування (яку не перший рік успішно реалізує наша агенція, здатна забезпечити максимальне охоплення потенційної аудиторії аграріїв. Велика база даних площин (Київ, Україна (траси, обласні, районні центри) і професіоналізм наших співробітників здатні задовольнити запити самого вимогливого замовника.

Більш детальну інформацію Ви завжди можете отримати зв'язавшись з нами або, відправивши запит на електронну скриньку.

Приклади деяких фотозвітів реалізованих нами проектів аграрного напрямку:

 

Рекламні кампанії автомобільного сектора

 

Іміджеві та навігаційні рекламні кампанії автомобільного сектору зі стимулювання продажів є, як правило, найбільш поширеними. І цьому є логічне пояснення - використовуючи щити і призми - за своїм локаційним впливом на пішоходів, водіїв, пасажирів вони однозначно ефективні і пріоритетні перед іншими видами медіа-носіїв.

Маючи великий досвід робіт якісного і оперативного надання послуг з проведення рекламної кампанії на щитах не тільки по Києву, але і по Україні - наша рекламна агенція відкрита для співпраці.

Більш детальну інформацію Ви завжди можете отримати зв'язавшись з нами або, відправивши запит на електронну скриньку.

Наводимо приклади деяких фотозвітів реалізованих нами проектів автомобільного напрямку:

 

Реклама торгівельного напрямку

 

Серед внутрішнього конкурентного середовища в сфері торгівлі реклама на бордах, як ніякий інший вид реклами, - найнеобхідніша. Зовнішня реклама даної галузі допомагає привернути увагу мас, інформуючи про новий товар або привабливою акційною ціною, допомагає направити потенційного клієнта до необхідного продуктового, техномаркету або будмаркету. При цьому для брендового напрямку в пріоритеті іміджева реклама, тоді як інформаційна і навігаційна реклама на бордах більше необхідна всім іншим видам торгового напрямку.

Звернувшись із запитом до нас - в рекламну агенцію "FreeBOARD", Ви отримаєте не тільки кваліфіковану консультацію, а й високий рівень професійного вирішення питань, пов'язаних з оперативним і якісним підбором адресних програм реклами на щитах. Вартість такої реклами повністю виправдовується результатами реалізації рекламних кампаній.

Більш детальну інформацію Ви завжди можете отримати зв'язавшись з нами або, відправивши запит на електронну скриньку.

Деякі приклади фотозвітів реалізованих нами проектів:

 
 

Реклама фінансового сектору

 

У боротьбі за потенційного споживача в конкурентному середовищі банків одним з головних методів впливу є зовнішня реклама. Абсолютно незалежно від сезонності правильно підібрана адресна програма реклами на щитах здатна забезпечити максимальне охоплення потенційної аудиторії. При формуванні адресних програм, для їх подальшої успішної реалізації, ми беремо до уваги основні медіапоказники рекламних конструкцій, надані незалежними моніторинговими компаніями - OTS і GRP.

Напрацьований багаторічний досвід нашої рекламної агенції дозволяє вирішити завдання будь-якого рівня складності. При цьому в своєму арсеналі інструментів використовуємо не тільки тактики сучасних технологій, але і стратегії цікавих ідей.

Більш детальну інформацію Ви завжди можете отримати зв'язавшись з нами або, відправивши запит на електронну скриньку.

Приклади фотозвітів деяких проектів даного напрямку:

 

Реклама будівельного сектору

 

Для залучення клієнтів будівельні компанії, а також виробники будівельних матеріалів, товарів і послуг використовують різні види реклами. Зовнішня реклама є не тільки самим недорогим видом (в розрахунку на вартість рекламного контакту (CPT)), але і найбільш ефективним методом впливу на споживача. Правильно організована і розміщена зовнішня реклама здатна забезпечити максимальний вплив по залученню клієнтів, стимулюючи останніх до бажання придбати житло або матеріали для будівництва. Для успішної реалізації рекламної кампанії даного напрямку радимо брати до уваги також сезонність активності продажів.

Ми, рекламна агенція "FreeBOARD", маючи багаторічний успішний досвід робіт на ринку України з вітчизняними та зарубіжними компаніями, - якісно і оперативно підберемо адресну програму для вашої рекламної кампаніі не тільки по Києву, але і в будь-яких регіонах України, використовуючи при цьому найсучасніші рекламні ресурси.

Більш детальну інформацію Ви завжди можете отримати зв'язавшись з нами або, відправивши запит на електронну скриньку.

Приклади фотозвітів деяких рекламних кампаній будівельного напрямку:

 

Рекламні кампанії культурних заходів

 

У сучасній рутині життєвого кругообігу дуже важливо зберігати баланс між робочим часом і дозвіллям. Є багато можливих варіантів підвищити свій життєвий тонус - хтось не уявляє початок робочого дня без ранкової пробіжки, комусь подобаються заняття в тренажерному залі. Відвідування різноманітних культурних заходів - виставок, концертів, зустрічей з друзями в ресторані або навіть шопінг по бутіках або елітним магазинам в пошуках, наприклад, ексклюзивного подарунка кращому другу - звичайні речі в нашому житті. Все це добре розуміють рекламодавці - й тут хорошим помічником служить зовнішня реклама.

При цьому дуже важливо, щоб рекламні кампанії відрізнялися не тільки красивими макетами, які, без сумніву, повинні виділятися ідеєю, а й грамотно підібраною адресною програмою. Звертаючись із запитом в нашу компанію, Ви безсумнівно отримаєте професійні консультації наших фахівців про те, як краще організувати набір програми з урахуванням факторів, що впливають на ефективність рекламної кампанії. Приймаючи до уваги пріоритети навігаційного або іміджевого розміщення - ми допоможемо якісно і оперативно реалізувати адресну програму, забезпечивши не тільки максимальне охоплення Вашої потенційної аудиторії, але і запропонувати при цьому оптимальне ціноутворення.

Більш детальну інформацію Ви завжди можете отримати зв'язавшись з нами або, відправивши запит на електронну скриньку.

Приклади фотозвітів реалізованих нами проектів даних напрямків:

 

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.