Реклама на квитанціях

Розміщення реклами на платіжках і квитанціях

Відносно новий спосіб просування бренду - розміщення реклами на платіжках і квитанціях - вже довів свою дієвість і ефективність. Будучи платіжним документом, квитанція, а разом з нею і рекламне оголошення, набувають документаційного характер в очах споживача, підвищують рівень довіри до розміщеної інформації і, відповідно, лояльність до її сприйняття.

5 причин замовити рекламу на квитанціях

Навіть якщо у Вас невеликий бюджет кампанії, залучити максимум споживачів, прорекламувати продукт з максимальним охопленням все ще представляється можливим. Допоможуть в цьому квитанції з рекламою, що мають масу переваг.

  1. Інформаційний охоплення всіх жителів окремого району. Оголошення про відкриття або спеціальних пропозиціях невеликого магазину, фітнес-центру, клініки, турагентства, ломбарду, салону краси та інших установ приверне увагу тільки тих адресатів, яким буде потенційно актуально і цікаво.
  2. 100% гарантія доставки і перегляду. Інформація на платіжці завжди уважно вивчається адресатом. На цій хвилі грамотне і ненав'язливе розміщення реклами на квитанціях також здатне привернути увагу користувачів. Плюсом також є відсутність прямих конкурентів у момент сприйняття інформації.
  3. Довгостроковість оголошення. Термін зберігання квитанцій - 3 роки, протягом яких, так чи інакше, вони будуть потрапляти на очі. Це забезпечує багаторазовий контакт з рекламною інформацією і її краще відкладення в підсвідомості.
  4. Надання розширеної інформації. Більшість рекламних носіїв мають вельми обмежену площу для розміщення інформації, здатну вмістити лише короткі дані, яких часто не вистачає для повноти картини. А реклама на платіжках дозволяє донести не тільки найважливіше, а й розповісти про споживчі властивості, переваги рекламованого продукту.
  5. Низька вартість. Провести успішну рекламну кампанію з використанням платіжних квитанцій можна навіть при мінімальному бюджеті. Тому до даної послуги часто вдаються власники дрібного бізнесу або стартапа.

Таким чином, реклама на квитанціях є одним з перспективних напрямків в просуванні брендів, послуг, продуктів. При мінімальних зусиллях вона здатна принести максимум успіху.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 139
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "Рекламістер". 
Всі права захищені.