fbpx

Реклама в супермаркетах

Розміщення реклами в магазині

Сьогодні розміщення реклами в магазині - сильний і ефективний бізнес-інструмент рекламної кампанії. Щоденна відвідуваність великих торгових мереж - понад тисячу осіб. І, найголовніше - всі вони спочатку приходять в магазин з метою щось купити, витратити гроші. Далі завдання залишається за малим: схилити їх вибір на користь потрібного бренду, продукту.

Високий потенціал реклама в магазинах і супермаркетах набуває за рахунок мінливості покупців, з легкістю змінюють плани щодо покупок, переходячи з одного бренду на інший. У більшості випадків люди не бояться пробувати нове, якщо володіють інформацією про його вигоди, переваги. Тому головна мета рекламного оголошення - коректно і ненав'язливо донести до споживача дану інформацію.

Де розмістити рекламу в супермаркеті?

З кожним днем ​​реклама в супермаркетах привертає все більшу кількість рекламодавців як додаткове і основний засіб просування. Крім очевидної переваги у вигляді оптимального співвідношення вартості кампанії і її віддачі, реклама має ще одним важливим якістю. Будь-яка крита торгова площадка - ідеальний плацдарм для практично всіх існуючих різновидів рекламної продукції. Серед найбільш традиційних рекламних активностей:

 1. аудиореклама;
 2. відео-оголошення на моніторах;
 3. кошики та візки;
 4. постери на стійках;
 5. наклейки на підлозі;
 6. BTL-реклама на місці викладки;
 7. POS-матеріали;
 8. демонстраційні промо-акції.

Це далеко не все! Можна замовити рекламу в супермаркеті практично на кожному сантиметрі майданчика. Подібне різноманіття допоможе провести ефективну широкомасштабну кампанію, яка впливає на платоспроможну аудиторію безпосередньо в місцях продажів. В таких умовах схилити покупця на користь вибору рекламованого товару зовсім нескладно.

Рекламне агентство «FreeBOARD» надає повний спектр послуг зі створення, розробці та розміщення оголошень на торгових майданчиках. Ми гарантуємо успішне проведення кампанії, в результаті якої прибуток підприємства істотно зросте.

Поспішайте замовити розміщення реклами в супермаркетах, щоб отримати живий відгук в найкоротші терміни!

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

 • вул. Радіщева, 10
 • Київ, Україна, 03124
 • +38 (067) 46 46 138
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.