fbpx

Брендування автотранспорту

Реклама на авто

Шукайте недорогий і ефективний спосіб просування бренду? Сучасна реклама на авто допоможе розповсюдити інформацію про Ваш продукт ненав'язливо, доступно, результативно. Така процедура носить назву брендування і має на увазі обклеювання поверхні кузова машини зображенням з логотипом, банером, рекламним оголошенням. Це може бути як корпоративний, так і особистий автомобіль.

Розміщення оголошення на кузові новенької іномарки додасть бренду солідності, підвищить репутацію в очах потенційних споживачів. Потужна красива машина викличе асоціації з компанією / продуктом - таким же надійним, потужним, ефективним. Орієнтована вона не тільки на пішоходів, а й водіїв. Важко не помітити в загальному потоці авто екземпляр нестандартної розмальовки. Навіть якщо в даний момент інформація з банера не зацікавить користувача, вона завжди може спливти в підсвідомості в потрібний момент. Тому рішення замовити рекламу на автомобіль є довгостроковою перспективою розвитку бізнесу.

Отже, перерахуємо найбільш очевидні переваги нанесення рекламного оголошення на кузов:

 1. Динамічність завжди має більшу аудиторію, ніж статика. Тому рухливість автомобіля в даному випадку грає тільки на руку поширенню бізнесу.
 2. Постійна наочність дозволяє запам'ятати бренд, а асоціативна пам'ять обов'язково підкине інформацію при самому зручному випадку.
 3. Цілком доступна вартість в порівнянні з іншими каналами зовнішньої рекламної продукції.
 4. Якісне брендування автотранспорту проводиться безпосередньо в присутності власника машини, займає мінімум часу.
 5. Параметри підбираються індивідуально. Це може бути помітна наклейка на капоті, кольоровий банер по всій довжині кузова або мініатюрний логотип на даху.
 6. Обклеювання не вимагає отримання спеціальних дозволів, кожен бажаючий може народити авто в рекламну плівку.
 7. Матеріал приносить також практичну користь - в місцях покриття кузов не дряпається, що не піддається корозії.

Як замовити брендування авто?

Наклеїти яскравий банер можна на будь-які види автотранспорту - таксі, громадські транспорт, корпоративні машини компанії, особисті вантажні, легкові авто. Перш ніж виробляється обклеювання автотранспорту, фахівці розробляють і узгоджують із замовником макет, потім здійснюють його друк і приміщення на поверхню. Рекламу легко зняти, якщо вона втратить свою актуальність. Замовляйте оригінальне оголошення - отримаєте живі відгуки в максимально стислі терміни!

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

 • вул. Радіщева, 10
 • Київ, Україна, 03124
 • +38 (067) 46 46 138
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.