fbpx

Реклама на асфальті

Реклама на асфальті

Одним з незвичайних, але дуже ефективних каналів просування є реклама на асфальті - при грамотному складанні вона здатна істотно збільшити кількість клієнтів і підвищити їх інтерес до пропонованої продукції / послуги. Згадайте: навіть непоказні дитячі картинки, намальовані кольоровою крейдою, або красиві освідчення в коханні привертали увагу не тільки тих, кому були адресовані, але і всіх перехожих. На даному принципі і побудована частина рекламної стратегії, яка відповідає за асфальтне творчість.

Така реклама підійде не всім, але якщо поставитися до питання відповідально, можна витягти з даного каналу максимум користі. Очевидними плюсами зображень на асфальті є:

  • Тривалий термін експлуатації. Витратившись на нанесення якісної картинки лише одного разу, Ви зможете отримувати зворотну реакцію протягом навіть декількох років. Точний термін служби малюнків визначається якістю використовуваних матеріалів і лояльністю комунальних служб.
  • Простота усунення. Якщо оголошення носить тимчасовий характер, видалити його з поверхні по завершенню акції не складе труднощів.
  • Помітність. Важко не помітити оголошення, розміщене прямо під ногами. Крім того, що більшість людей завжди дивляться, куди наступають, яскраве «пляму» на асфальті також обов'язково приверне їхню увагу. А вже викличе реклама живий відгук, залежить безпосередньо від розробників, дизайнерів.
  • Мінімальні витрати. Немає каналу доступніше, ніж реклама на асфальті - ціна оголошення навіть при використанні високоякісних матеріалів залишається однією з найнижчих серед усіх видів рекламних оголошень.

Як правильно наносити рекламу на асфальт?

Для максимально ефективної роботи мало просто намалювати на поверхні красиву картинку. Важливо зробити це правильно, за допомогою спеціальних трафаретів, якісних фарб. Трафарети можуть бути одноразового або багаторазового використання.

Є кілька основних вимог до його змісту і експлуатації. Зображення повинно бути максимально чітким, зрозумілим, якісним, інформація - лаконічною, небагатослівна, але ємною. Якщо об'єкт реклами знаходиться поруч з оголошенням, доцільним буде поставити покажчик-стрілку у відповідному напрямку.

Щоб замовити рекламу на асфальті, обов'язково слід звертатися до фахівців, так як тільки вони знають, на яких ділянках розмістити оголошення, не порушуючи законодавчих нормативів.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.