fbpx

Реклама на дверних ручках

Рекламні хенгери для дверних ручок

Одним з найбільш ефективних способів привернути увагу аудиторії до продукту / послуги / компанії є розміщення реклами на дверних ручках у вигляді дорхенгерів - спеціальних «листівок-гачків». Їх перевага в забезпеченні безпосереднього контакту з потенційним клієнтом, адже навіть щоб зняти табличку, потрібно взяти її в руки. А далі справа безпосередньо за дизайном вироби. При підготовці яскравого, інформативного, грамотного маркетингового рішення хангер принесе більше користі ніж будь-який інший вид рекламної продукції.

Переваги такого рекламного носія як хангер

Перелічимо основні вигоди від розміщення модних хангерів:

  1. Широке охоплення аудиторії. Розміщення на ручках таблички з яскравим змістом будуть привертати увагу не тільки власником квартир, машин, інших об'єктів, а й всіх, хто йшов повз людей. Чіпляє інформація на листівці забезпечить стабільний приплив клієнтів.
  2. Персоналізація. Люди краще концентруються на інформації, зверненої безпосередньо до них. Вона викликає більше довіри, розташування, уваги на підсвідомому рівні.
  3. Багаторазове повторення. Ймовірно, хангер неодноразово попадеться адресату на очі. Знявши табличку з дверної ручки, більшість людей покладе її на полицю або сховають в ящик столу. Це дасть листівці шанс бути вивченою повторно при випадковому знаходженні в надрах важливих паперів.
  4. Можливість цільової спрямованості. Всі хангери (реклама на дверних ручках) розробляються з урахуванням статусу, інтересів, фінансової сторони потенційних одержувачів. Можна вішати таблички тільки на автомобілі бізнес-класу або дверні ручки оснащених сигналізацією квартир, або підібрати інші параметри розміщення.
  5. Недорога вартість. Друк хангеру не нанесе істотно удару по бюджету рекламної кампанії, зате результат грамотно складених оголошень перевершить всі очікування. У підсумку, витрати не тільки окупляться, а й принесуть значний прибуток.

Зовнішній вигляд рекламної листівки також грає роль. Друк на якісній щільному папері з використанням яскравих фарб, ламінування, лакування, інших візуальних ефектів не тільки допоможе зберегти виробу первісний вигляд, але і сподобається потенційним клієнтам. Замовляючи рекламні хангери на дверні ручки, слід заздалегідь уточнити всі необхідні параметри, щоб отримати в результаті результат, поставлений керівником рекламної кампанії.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.