fbpx

Особливості упаковок для подарунків

Упаковки для подарунків

Ніхто не буде сперечатися, що реакція адресата на виявлену увагу залежить від упаковки для подарунків, в тому числі. Можемо сказати навіть більше того, упаковка грає визначальну роль при виборі абсолютно будь-якого товару. Зроблена правильно, креативно, якісно, ​​вона сприяє підвищенню продажів продукту, в той час як низькосортний матеріал в 90% випадків відштовхне покупців від Вашого товару.

Не варто недооцінювати візуальну складову продукту і реакцію на неї споживачів. На стадії знайомства з асортиментом покупець нічого не знає про якість самого продукту, зате відмінно бачить і сприймає інформаційні сигнали з обгортки. Подібно одязі, по упаковці складають перше враження про товар.

Дизайн упаковки на варті Вашого бізнесу

Все ще повноцінно не усвідомлюєте, як дизайн упаковки впливає на успіх бренду? Агентство «FreeBOARD» зібрало для Вас перелік важливих позицій, що дозволяють оцінити безпосередній вплив пакувального матеріалу.

  1. Психологія кольору. Науково доведено, що різні кольори по-різному сприймаються людською психікою і здатні викликати різні емоції. Так, наприклад, екологічно чиста продукція асоціюється з зеленим кольором, чистячі засоби - з білим, червоний викликає хвилю емоційного збудження і т.д.
  2. Символіка. Використання логотипу на упаковці має сенс в тому випадку, якщо бренд і його іміджеві елементи вже широко відомі публіці. Тоді знайомі символи привертають увагу і викликають більшу довіру покупців, ніж емблема «ноу нейм».
  3. Унікальні особливості. В даному випадку працює виключно правдива інформація, так як помилковими небилицями споживачі ситі по горло. Відповідність позначених заяв дійсності - єдино вірний спосіб забезпечити великий приплив нових клієнтів.
  4. Турбота. Полягає у виділенні рекламованого продукту серед переліку аналогів. Наприклад, можна зробити упаковку трохи більше, фасад трохи ширше, зручні ніші для тримання в руці. Покупець неусвідомлено перейметься даними особливостями, так як вони роблять його життя зручнішим.

Професійне створення дизайну упаковки має на увазі прийняття до уваги кожного з перерахованих пунктів. Якщо хочете істотно підвищити продажі, варто подбати про розробку ексклюзивної обгортки. Рекламне агентство «FreeBOARD» відмінно впорається з цим завданням.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.