fbpx

Сучасні рекламні стенди

Розробка виставкових стендів

Стенди сьогодні є найбільш зручним способом розміщення часто змінюваної інформації. Будучи одним з інструментів оформлення інтер'єрів офісів, громадських приміщень, торгових центрів, сучасні рекламні стенди ненав'язливо, але впевнено пропонують потенційним користувачам товари, послуги, або просто надають значиму інформацію.

Різновиди стендів

Існує кілька основних класифікацій сучасних стендових конструкцій. За варіанту розміщення бувають підлогові, настінні щити. Останні користуються більшою популярністю: вони дешевші, простіше в установці, використовують максимум корисної площі, дозволяють розмістити більший обсяг інформаційних даних. При відсутності можливості повісити стенд, його ставлять на підлогу. Дані конструкції часто використовуються на різних промо-акціях, виставках, презентаціях. Сьогодні розробка виставкових стендів грає істотну роль в популяризації заходу і допомагає при його проведенні.

За функціональним призначенням розрізняють наступні види щитів:

  • Інформаційні;
  • Рекламно-інформаційні;
  • Обов'язкові.

Головна мета всіх зазначених різновидів єдина - надання читачеві важливої ​​інформації. Але при цьому існує і деякі відмінності. Так, інформаційні дошки включають відомості для співробітників компанії і гостей. Це можуть бути штатні зміни, дошки пошани, плановані заходи, оголошення.

Рекламні стенди дозволяють розмістити абсолютно будь-яку інформацію рекламного характеру, що має на меті популяризувати бренд, компанію, послугу, продукт, акційна пропозиція. Рекламні щити зустрічаються частіше інших, так як сьогодні реклама є не примхою, а необхідністю для розвитку бізнесу. На відміну від ролі, яку виконує інформаційний стенд - призначення рекламного виражається в просуванні певної позиції. Грамотно складене оголошення допоможе привернути увагу цільової аудиторії максимально ненав'язливо.

Обов'язкова категорія розміщує відомості, що вимагають засвоєння споживачами або співробітниками. Конструкції інформують про пожежну безпеку, план евакуації, охорони праці, інших буквах закону відповідно до вимог держави.

Якщо Ви хочете донести будь-які важливі відомості до споживача, замовляйте професійну розробку стендів в компанії «FreeBOARD». Результат перевершить всі очікування.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.