fbpx

Розробка креативних візиток

Креативні візитки

Незважаючи на вдосконалення засобів передачі інформації, креативні візитки як і раніше залишаються ефективним способом залучити нових клієнтів. Немає нічого простішого, ніж простягнути потенційному споживачеві маленьку картонну картку з контактною інформацією. Звичайно, вона може бути викинута і не принесе ніякої користі. Але за статистикою більш успішними є компанії, які мають в наявності оригінальні візитні картки.

Зробити візитку - завдання зовсім не просте. Сьогодні зовсім недостатньо вказати ПІБ, телефон та e-mail на шматочку кольорового паперу. Висока конкуренція змушує винаходити все більш креативні дизайни, і агентство «FreeBOARD» готове поділитися з Вами найбільш свіжими з правил.

6 правил оформлення ідеальної візитки

  1. Легкий для читання текст. Ніяких вензелів, курсивов, червоних написів на синьому тлі. Багата палітра допускається лише в оформленні логотипу, але і тут не варто поєднувати більше 3 кольорів. Дані з прізвищем допускається виділити напівжирним шрифтом.
  2. Лаконічність. Не можна втискувати в маленький прямокутник коротку біографію з зазначенням списку регалій. Як свідчать правила розміщення інформації на візитці, відомості повинні обмежуватися компанією, ПІБ, посадою, контактами для зв'язку.
  3. Адреса сайту. Залежно від сфери діяльності, дана інформація може як бути присутнім, так і бути відсутнім. Наприклад, представнику компанії веб-дизайну вказівку сайту потрібно як портфоліо і підтвердження своєї спроможності.
  4. Розмір. Прийнятий стандарт картки - 9 * 5 см. Однак можна піти іншим шляхом і скористатися євростандартом, згідно з яким розмір візитки трохи видозмінюється - 8,5 * 5,5 см.
  5. Фірмовий стиль. Частиною корпоративної культури і хорошого ділового тону є використання однакових карток усіма співробітниками. При цьому мова не йде про повну ідентичність, візитки однієї компанії повинні бути витримані в єдиному стилі.
  6. Якісна основа. Немає нічого гіршого візитки, надрукованій на дешевій, низькосортної папері. Ідеальний зовнішній вигляд таких карток зберігається зовсім недовго, а презентувати себе і компанію пошарпаної і засаленої карткою - справжній moveton.

В агенції «FreeBOARD» розробка візиток проводиться на найвищому рівні. Замовляючи послугу у нас, Ви неодмінно будете пишатися результатом.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.