fbpx
 • Головна
 • Блог
 • Рекламні буклети в дитячих поліклініках: особливості

Рекламні буклети в дитячих поліклініках: особливості

Рекламні буклети в дитячих поліклініках

Кожен хоча б раз проводив кілька годин свого життя, чекаючи черги до лікаря і мимоволі стаючи потенційним споживачами товарів і послуг, що рекламуються в коридорах медустанови. Якщо раніше на стінах поліклініки можна було побачити лише санітарні бюлетені, то сьогодні вибір «чтива» набагато ширше - це і яскраві плакати, і невеликі буклети, листівки, календарики та інша поліграфічна продукція.

Красиві, барвисті рекламні буклети в дитячих поліклініках привертають увагу малюків, і вони приносять їхнім батькам. Ефектні плакати з заманює текстом змушують спочатку побіжно, а потім все ретельніше вивчати написане. Відсутність відволікаючих чинників і наявність вільного часу - комбо, яке підвищує ефективність рекламних оголошень багаторазово!

Огляд переваг реклами в поліклініках

Відвідувачі поліклінік і лікарень - вельми лояльна аудиторія, інтуїтивно довіряє рекламним оголошенням, розміщеним на території медустанови. Серед значущих плюсів даного формату можна виділити також:

 1. Широкі можливості. Стіни холу, коридорів, реєстратури, кабінетів лікарів - ідеальний плацдарм для плакатів; декоративні столики, пеленальні столи підходять для флаєрів; буклети, листівки, інший роздатковий матеріал для дитячого саду - купити і розмістити можна в спеціальних кишеньках на встановлених панелях.
 2. Максимальний вплив. Матеріали розташовуються чітко на рівні очей.
 3. Тривалість контакту. Багатогодинні черги розташовують до ретельного вивчення інформації.
 4. Висока довіра. Авторитет лікарів грає на руку рекламодавцям, викликаючи повагу і прийняття рекламного продукту.
 5. Точне попадання в ЦА. Людям пропонується саме те, що необхідно в даний момент - лікувальні послуги, препарати з інструкціями, описом властивостей, профілактичні заходи.

Безсумнівно, найбільш доречними в стінах медичних установ стануть рекламні оголошення, що стосуються здоров'я. Вони різняться в залежності від профілю клініки. Так, рекламна друкована продукція в поліклініці для дорослих може бути присвячена огляду препаратів, опису симптомів з варіантами лікування, додаткових медпослуг. Для дитячих поліклінік можна результативно подавати інформацію про дитячі магазинах, розвиваючих центрах, іграшках, послуги нянь.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

 • вул. Радіщева, 10
 • Київ, Україна, 03124
 • +38 (067) 46 46 138
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.