fbpx
  • Головна
  • Блог
  • Друкована реклама в ліфтах: особливості розміщення

Друкована реклама в ліфтах: особливості розміщення

Друкована реклама в ліфтах

Житель багатоповерхового будинку, як мінімум, пару раз на добу користується ліфтом. Тому для рекламодавця друкована реклама в ліфтах - справжня знахідка, що дозволяє отримати масовий і цільової охоплення клієнтської публіки. Головне - правильно визначити формат і подачу оголошень.

Чому реклама в ліфтах ефективна і вигідна?

Щодня невелика замкнута кабінка спускає і піднімає десятки людей. Поїздка навіть до найвищих поверхах не займає більше 30 секунд, проте це саме ті золоті секунди, які здатні принести рекламодавцю відчутний фінансовий приріст.

По суті, реклама на стінах ліфта - одна з небагатьох різновидів рекламної продукції, що не викликає роздратування і моментального відторгнення. Під час поїздки в ліфті в умовах обмеженого замкнутого простору пасажир, як правило, нічим не зайнятий, тому грамотно складене оголошення обов'язково приверне його увагу. Більш того, отримана таким способом інформація не буде асоціюватися з негативом, як це буває в інших, більш нав'язливих рекламних кампаніях. Людина просто їде в ліфті і просто читає оголошення. На тлі вивчених до найдрібніших деталей стін кабінки рекламний стенд здається йому неймовірно цікавим.

Цільова реклама на двері ліфта чіпляє погляд і викликає мінімальну зацікавленість протягом 15-20 секунд. За умови подвійного контакту близько 30 секунд щодня потенційний клієнт приділяє вивченню оголошення. Навіть настільки короткострокове увагу здатне принести відчутну користь рекламодавцю, грамотно продумати цільової охоплення.

Це означає, що друкована реклама на підлозі ліфта, його дверях, стінах обов'язково повинна бути корисна мешканцеві середньостатистичної багатоповерхівки в спальному районі. Подібним чином можна просувати розташовані поблизу магазини, салони краси, спортзали, центри, розважальні заклади і т.д. Креативний підхід до розміщення інформації здатний реалізувати ефективну дію на публіку. Так, наприклад, двері ліфта символічно використовувати для просування адвокатських послуг.

Варто також відзначити, реклама в ліфтах охоплює споживачів, що не потрапляють під вплив телевізора, газет, радіо, інтернету, інших інформаційних каналів.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.