fbpx
  • Головна
  • Блог
  • Дизайн зовнішньої реклами і банерів, вигідна вартість

Дизайн зовнішньої реклами і банерів, вигідна вартість

Головний критерій промоакції - це дизайн зовнішньої реклами. До такого пункту не можна поставитися безвідповідально, тому що на неї покладено роль першого враження про вашу фірму. Тут потрібно докласти всіх зусиль, щоб реклама вийшла барвистою і інформативною.

Переваги якісного дизайну зовнішньої реклами

Розміщення реклами на вулицях міста - дуже витратна операція, але тут слід розуміти, що це швидше за інвестиція, ніж трата коштів. Роботу такого характеру слід доручати професіоналам, щоб були нові ліди і покупки.

Головна перевага зовнішньої реклами над іншими - потенційна вірусність аудиторії. Формат реклами - добровільний. Люди звертають на неї увагу і самі проявляють інтерес до товару або послуги.

Особливості дизайну банерів

Для початку слід визначити завдання рекламної компанії, місце і вид носія. Після приступати до розробки дизайну. Дизайн банерів (зовнішня реклама) може бути найрізноманітнішим. Але для того щоб банер приносив нових клієнтів, на ньому має бути сформульовано унікальна торгова пропозиція. Це робота копірайтера. Тобто для створення результативної реклами дизайнер повинен працювати на пару з копірайтером.

Якщо реклама зроблена професіоналами то в результаті виходить ефект вірусного охоплення, а так же:

  1. Звернення уваги на банер.

  2. Зміст зрозумілою і легкою інформації.

  3. Донесення до аудиторії чіткої інформації та вигоди.

Завдання будь-якої зовнішньої реклами полягає в тому, щоб помістити торгова пропозиція на маленький формат (білборди, банери, постери). Кожен проект, взятий в роботу не схожий не на один з попередніх, а також розрізняються види носіїв, яких зараз понад 20. Дизайн зовнішньої реклами, вартість якої порівняно невисока, дасть можливість збільшити охоплення аудиторії і підвищить впізнаваність бренду.

Від того, де буде розташована реклама, залежить, прочитає її потенційний клієнт чи ні. Наприклад, у водія є не більше 3 сек., Що б сприйняти дані з плаката, а у пішохода 7 сек. Це варто враховувати при написанні і розробки тексту і дизайну. Особливою популярністю сьогодні користується реклама, базована на Wow-ефект. Саме цей ефект дозволить за найбільш короткий час привернути увагу потенційного покупця.

Вартість розробки дизайну висока - від 200 доларів, але Ви отримуєте потужний інструмент просування і збільшення продажів. Адже ніхто не хоче викидати гроші на вітер, тому варто звернутися до фахівців.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.