fbpx
  • Головна
  • Блог
  • Принципи ціноутворення на зовнішню рекламу в Україні

Принципи ціноутворення на зовнішню рекламу в Україні

Реклама

Якщо підприємець хоче, щоб його товар був на виду 24 \ 7 і 365 днів на рік, то йому не обійтися без зовнішньої реклами. Такий вид реклами по праву заслуговує почесне перше місце серед інших видів реклами. Він за короткий час виводить товар в ТОП. Розміщувати її можна де завгодно - на банерах, світлових коробах, брандмауерах і перетяжках і.т.д. Така реклама, низькі ціни якої вражають, дає практично миттєвий результат.

Переваги зовнішньої реклами

У співвідношенні ціна-ефективність їй немає рівних, з однією умовою - розміщенням повинні займатися фахівці. Правильно і яскраво виконана, вона не залишиться непоміченою і дасть результати. Середній час затримки людини на плакаті 10 секунд, але при правильному підході вона встигне зацікавити покупця. Зовнішня реклама, ціни на неї демократичні і залежать від місця і типу. Вплив на цільову аудиторію не можна недооцінювати, цей вид нарівні з пресою або ТВ. Професійні агентства допоможуть зробити все правильно і яскраво з гарантованим результатом. На підставі ідей клієнта, фірма розробляє привабливу результативну модель банера.

Перспективи розміщення реклами дуже широкі. Вона можуть розміщуватися на будь-яких поверхнях і об'єктах де є потік людей. Це і є зовнішня реклама, яка в 95% випадків дає результат. Професіонали виділяють безліч конструктивів, видів і технологій розміщення і оформлення реклам. При грамотному підході вона дасть результати при мінімальних витратах. Принципи ціноутворення на рекламу полягають в наступному: всі залежить від розміру оголошення, місця його розміщення і кількість днів.

Завдяки сучасним технологіям і ідеям, більшість примх клієнтів виконуються з успіхом. Навіть маленький банер може стати обличчям компанії. На сьогоднішній день цей вид розвивається стрімкими темпами. Щоб уникнути витрати бюджету слід звертатися тільки до професіоналів цієї справи.

Найголовніше гідність такого виду реклами в тому, що ціни на друк доступні і відкриваються можливості реалізації проектів при мінімальних витратах. Компанії, що займаються цим, надають послугу консультації від фахівців.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.