fbpx

Оренда білбордів

Світ маркетингових технологій стрімко змінюється, змушуючи рекламодавців оперативно підшукувати все нові способи просування свого бренду, продукту, послуги. Одним з найбільш прибуткових і ефективних на сьогоднішній день способів є оренда білбордів в Україні - встановлені на узбіччях великих міських і міжміських артерій, вони добре привертають увагу. Білборди потрапляють в поле зору водіїв, пасажирів, пішоходів, охоплюючи максимально можливу аудиторію.

З огляду на, яку користь бізнесу приносять рекламні білборди - оренда конструкцій є найкращим варіантом для успішного проведення піар-кампанії. Якщо Ви тільки робите перші кроки в розкручуванні власного бренду, послуги, продукції, оренда білборда стане кращим помічником в цій справі.

Як орендувати рекламний білборд в Україні?

В Україні зовнішня реклама на щитах є досить дієвим маркетинговим ходом. Рекламне агентство «FreeBOARD» пропонує підприємцям різних рівнів можливість орендувати рекламний щит на будь-який термін, для проведення разової акції або в рамках довгострокового співробітництва. Випробували такий механізм як оренда білбордів (Україна) замовники вже пожинають плоди ефективного просування! Хочете приєднатися до їх числа? Ласкаво просимо в світ вуличної реклами!

Співпраця з компанією «FreeBOARD» завжди супроводжується:

  • Комплексним підходом. Над реалізацією проекту трудиться злагоджена команда фахівців.
  • Найвищим індивідуальним сервісом. Під час укладання угоди враховуються всі нюанси і побажання орендарів.
  • Оперативністю. Швидко виконуються навіть масштабні замовлення з використанням великої кількості щитів в різних районах міста.
  • Фінансової доцільністю. В результаті проведення успішної рекламної кампанії вартість оренди білборда багаторазово окупиться.

Ціна залежить від термінів розміщення, розмірів конструкції, місць розташування білбордів. Створюйте ефективну маркетингову кампанію, вибирайте надійне агентство, отримуйте приголомшливий результат!

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.