fbpx

Оренда білбордів у Львові

Щоб заявити про свою компанію, проінформувати про послугу, акції, спеціальну пропозицію, зовсім не обов'язково купувати рекламний щит. Вам допоможе оренда - білборд Львів (ціна залежить від декількох факторів) можна замовити в компанії «FreeBOARD».

Розміщення реклами на білбордах - один з найбільш результативних, прибуткових методів проведення рекламної кампанії. За оренду цього виду зовнішньої реклами Львів має один з найвищих показників в Україні. Пропонуємо і Вам розмістити актуальну інформацію на великому, помітному, що приваблює увагу щиті форматом 6х3 м! Незалежно від того, якого масштабу Ваш бізнес, оренда білбордів (Львівська область) зробить його більш популярним, прибутковим, розвиненим.

Причини популярності зовнішньої реклами на білбордах у Львові

Незалежно від розміщення, білборд залишається найкращим способом залучити велику кількість потенційних клієнтів. Спочатку щити розташовувалися лише на міжміських трасах з великим потоком автомобілів, а сьогодні всюди можна зустріти рекламний білборд - Львів встановлює конструкції вздовж жвавих міських проспектів, на пішохідних вулицях, площах, навіть в паркових зонах.

Велика кількість чинників сприяють затребуваності даних щитів:

  1. У регіоні є багато вже встановлених конструкцій, що дозволяє рекламодавцеві вибрати і замовити білборд (Львівська область, Львів) територіально в найкращому місці.
  2. Щит показує інформацію 24/7, його не можна «вимкнути», не помітити, прибрати. Тому кожен перехожий зможе побачити постер і, можливо, зацікавитися його змістом.

Багато клієнтів агенції «FreeBOARD», які замовляють послугу «оренда білбордів» у Львові, позитивно відгукуються про якість і результативності кампанії.

Як замовити рекламу на білборді у Львові в агенції «FreeBOARD»?

Важливий аспект діяльності нашої агенції - забезпечення максимальної ефективності від розміщених на рекламних щитах постерів. Для цього ми використовуємо різні сучасні методики, серед яких:

  1. Грамотне таргетування;
  2. Яскраві, помітні постери;
  3. Актуальна інформація;
  4. Вдале розташування.

Сьогодні купити білборди Львів можна в багатьох компаніях, але сам по собі щит не принесе успіху. Важливо використовувати його можливості по максимуму. І співробітники рекламної агенції «FreeBOARD» допоможуть здійснити бажане.

Приймаються замовлення на розміщення інформації по готовому макету. Ми готові запропонувати клієнтам широкий картографічний діапазон по всьому місту і області. Здійснюється оренда білбордів (Львів) з підсвічуванням і без. При наявності неонових, галогенних ламп Вашу рекламу буде чітко видно навіть уночі. Таким чином, зовнішня реклама буде діяти цілодобово.

Якщо мова йде про просування бренду, доцільно орендувати борд на тривалий термін. Так побачити рекламу зможе максимальна кількість людей. Короткостроково використовувати білборди Львівська область може для розміщення акційних пропозицій, інформації про відкриття, надходження товару та інших обмежених за часом події.

Замовляйте зовнішню рекламу в агенції «FreeBOARD» прямо зараз - це вигідне і ефективне вкладення коштів в найкоротші терміни приведе бізнес до успіху. Поспішайте орендувати білборд - Львів уже чекає Вашу яскраву, що запам'ятовується, корисну рекламу!

Щоб орендувати або купити білборди у Львові, телефонуйте за вказаними телефонами. Умови співпраці обговорюються індивідуально.

Адресну програму щитів по м Львів Ви можете переглянути за посиланням нижче.

Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.
Телефонуйте (067) 46-46-138  або замовте зворотний дзвінок.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.