fbpx

Оренда білбордів в Запоріжжі

Цікавить надання потенційним клієнтам інформації за допомогою зовнішньої реклами? Для проведення ефективної рекламної кампанії агенція «FreeBOARD» пропонує таку послугу як «оренда білборд» (Запоріжжя) - ціна досить демократична, а результат високий. Конструкція зі стендом допоможе донести необізнаному перехожому Ваше візуальне послання, ознайомити з пропозицією, брендом, товаром, послугою. Незважаючи на поширення цифрових технологій, прості білборди досі залишаються вигідним і результативним інструментів піару.

Регіон, якому доступна оренда білбордів - Запорізька область і обласний центр Запоріжжя. Як правило, даний вид реклами розміщується на металевих конструкціях великого розміру уздовж жвавих трас, проспектів, вулиць. Географія розміщення досить широка, і кожен клієнт завжди знайде підходяще місце.

Стандартний розмір білборда - прямокутник 6х3 метри. Це оптимальний формат для зорового сприйняття, але не єдиний. Є оренда білбордів в Запоріжжі більшого або меншого розміру. Більшість з них оснащено яскравим неоновим або галогеновим підсвічуванням для кращої видимості в темний час доби.

Переваги реклами на білборді

Для повноцінного розвитку і процвітання бізнесу, збільшення клієнтів кожному підприємцю обов'язково знадобиться оренда білборда (Запорізька область) з оптимальним співвідношенням вартості і якості наданої послуги. Серед очевидних плюсів подібного виду реклами:

 1. Можливість використовувати білборди в рекламній кампанії будь-якого типу, бюджету. Щити статичні, не вимагають постійного контролю, виконання будь-яких додаткових активних дій. Ви можете як купити білборди (Запорізька область), так і орендувати їх на певний термін.
 2. Таргетування. Тобто розміщення постера безпосередньо в місці скупчення цільової аудиторії - людей, яких пропозиція гарантовано зацікавить. Для успіху необхідна цікава, актуальна інформація в барвистому оформленні.
 3. Результативність 24/7. Встановлені білборди Запорізька область бачить цілодобово. Їх не можна згорнути, заховати, вимкнути, тому інформація на щиті доступна постійно. Але при цьому вона не викликає відторгнення, так як ненав'язлива і не порушує особистого простору.

Як замовити рекламу на білборді в Запоріжжі?

Сьогодні існує багато можливостей розповісти про свій товар, послугу, бренд. Одна з них - розмістити білборди (Запоріжжя може зробити це недорого) в картографічно відповідних місцях.

Щоб замовити розміщення зовнішньої реклами на білборді (бігборді), необхідно:

 1. ознайомитися з географією компанії, вивчивши цікавить район і місце розміщення;
 2. вибрати вільну площадку або відразу кілька площин
 3. надати макет постера, щоб замовити бігборд (Запоріжжя), який відповідає індивідуальним вимогам;
 4. забронювати стенд з внесенням передоплати (ціна індивідуальна).

Агентція проводить консультації з ефективного розміщення білбордів для їх максимальної результативності. Вивчивши замовлення, ми відповімо на всі питання на Вашому конкретному прикладі.

Швидко замовити білборди Запоріжжя можна прямо зараз! Телефонуйте нам і займайте кращі позиції в межах міста і за його межами. З нами Ваша рекламна кампанія отримає небувалий успіх!

Адресну програму щитів по Запоріжжю Ви можете переглянути за посиланням нижче.

Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.
Телефонуйте (067) 46-46-138 або замовте зворотний дзвінок.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

 • вул. Радіщева, 10
 • Київ, Україна, 03124
 • +38 (067) 46 46 138
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.