fbpx

Оренда білбордів у Києві

Білборд - найбільш ефективна площина серед різновидів зовнішньої реклами. У Києві та області такі щити, що поєднують в собі оптимальний розмір, доступність і зручність сприйняття інформації, можна зустріти повсюдно. Площина форматом 6х3 м (можливі інші варіанти), встановлена ​​уздовж людних дорожніх артерій, безумовно, привертає увагу потенційних клієнтів.

Розміщенням реклами на щитах в Києві та околицях займається агенція «FreeBOARD». Хочете підвищити впізнаваність бренду, підвищити продаж, розповісти про компанію, акційні пропозиції? Відмінним вкладенням в ефективність рекламної кампанії стане оренда білборду (Київська область - ціна залежить від декількох факторів) з потрібною інформацією швидко і дієво виконає свою функцію.

Білборди мають ряд очевидних переваг:

  • Ефективність 24/7. Грамотне розміщення білбордів уздовж жвавих трас, проспектів забезпечить залучення якомога більшої кількості потенційних клієнтів. Як правило, оренда білбордів (Київ ціна влаштує!) в продуманих місцях істотно збільшує охоплення цільової аудиторії. А наявність на щитах підсвічування дозволяє бачити оголошення навіть в темний час доби.
  • Можливість таргетування. Рекламна кампанія проводиться з розрахунком на конкретну аудиторію (наприклад, для жителів одного району - інформація про відкриття нового магазину). Така точкова реклама на білбордах (Київ) при скромному бюджеті приносить максимальну результативність.
  • Стовідсоткове привернення уваги. Неможливо не звернути уваги на яскравий, великий плакат прямо на рівні погляду. Склавши оголошення так, щоб було за що зачепитися поглядом, Ви отримаєте величезну віддачу.

Для малого, середнього, великого бізнесу оренда білборда (Київ) - відмінний вибір! В середньому на перегляд одного анонса зі щита, розташованого по шляху проходження, витрачається до 3 секунд. Цього часу цілком достатньо, щоб оцінити корисність інформації. Розмістивши свіжі пропозиції, вигідні акції, можна розраховувати на швидкий приплив клієнтів.

Якщо Ви хочете користуватися даними вектором рекламної кампанії необмежений час, купити білборд (Київ) - найбільш оптимальне рішення. Довгостроковість розміщення забезпечує регулярну увагу аудиторії. Цей варіант підійде, якщо Вам необхідно познайомити киян зі своїм брендом, зацікавити потенційних клієнтів.

Вигідні пропозиції з оренди білбордів в Києві від «FreeBOARD»!

Розуміючи всю важливість такої послуги як розміщення реклами на білборді (Київ) для підвищення рентабельності, активного розвитку бізнесу, агенція «FreeBOARD» робить клієнтам унікальну пропозицію! У нас можна орендувати борд, надавши готовий макет інформаційного постера або замовити індивідуальну розробку дизайну.

Основне завдання фахівців агенції, що відповідають за білборд - реклама (Київ) має виконувати поставлені цілі, приносячи прибуток, підвищуючи потік клієнтів, збільшуючи продажі. Ми робимо все, щоб дочягти успіху, тому що нам важливий не тільки власний результат, але і Ваше процвітання!

Співпраця з рекламою агенцією «FreeBOARD» принесе вагомі плоди. Сьогодні оренда білбордів в Києві з таргетуванням і картографічним аналізом - послуга поширена, але ніхто не відноситься до справи більш відповідально, серйозно, ніж ми. Хочете отримати швидкий результат - звертайтеся в агенцію «FreeBOARD»! Наші фахівці не змусять Вас пошкодувати про прийняте рішення.

Щоб орендувати або купити білборди в Києві, телефонуйте за вказаними телефонами. Умови співпраці обговорюються індивідуально.

Адресну програму щитів по Києву Ви можете переглянути за посиланням нижче.

Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.
Телефонуйте (067) 46-46-138  або замовте зворотний дзвінок.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.