fbpx

Оренда білбордів в Одесі

Хочете, щоб реклама приносила користь цілий рік в будь-який час доби? Тоді Ваш вибір - зовнішні носії розміщення інформації. При грамотному підході найбільшу ефективність забезпечує оренда - білборд Одеса (ціна доступна!) можна замовити прямо зараз, розмістивши на ньому актуальну інформацію про товар, послугу, бренд.

Незважаючи на стрімкий розвиток технологій, білборди як і раніше залишаються одним з найпростіших, ефективних і недорогих шляхів для розкрутки та залучення зацікавлених осіб. Розміщення інформації уздовж жвавих трас і проспектів - лише мала частка можливостей, які забезпечує оренда білбордів - Одеська область (ціна уточнюється індивідуально) досить велика і для кожної конкретної пропозиції обов'язково знайдеться своє місце з цільовою аудиторією.

За співвідношенням результативності та вартості реклама на щитах поза конкуренцією, але тільки якщо складена і розміщена досвідченими фахівцями. Рекламна агенція «FreeBOARD» пропонує замовити білборд (Одеса) з дизайном, що запам'ятовується, який гарантовано не залишиться непоміченим! З нами Ваша рекламна кампанія принесе свої плоди в найкоротші терміни! Привертаючи увагу, борд дасть можливість розповісти про продукцію, послуги, бренд настільки ж ефективно, як реклама по телевізору, в журналі та інтернеті. Тому замовити білборд Одеська область можна сміливо і без ризиків!

Не можна недооцінювати силу яскравого, незабутнього образу. Співробітники агенції «FreeBOARD» допоможуть розкрити його і отримати бажаний ефект. З огляду на побажання замовника, ми допоможемо створити рекламні постери які чіпляють, що врізаються в пам'ять потенційним клієнтам. А з послугою «оренда білбордів» Одеса можна розмістити постер в будь-якій точці міста і області.

Оренда площин білбордів в Одесі: недорого і дієво

Які переваги пропонує клієнтам зовнішня реклама на бордах?

  1. Таргінг розміщення. Орієнтування спрямоване на донесення рекламної інформації до певної групи людей. Це може бути сортування за демографічною, географічною, соціальною ознакою. Наприклад, оренда білбордів (Одеська область) з рекламою нового готелю - на міжміських трасах для мандрівників, відкриття магазину - для жителів певного району.
  2. Цілодобова доступність. Борд не можна вимкнути, переключити, заховати. Завдяки галогеновому підсвічуванні його відмінно видно навіть уночі. Візуальна картинка завжди привертає увагу, тому волею-неволею пішоходи, автомобілісти і пасажири затримують на постері погляд. А вже наскільки ефективною виявиться реклама на білбордах (Одеса), залежить від рекламодавця.
  3. Низька ціна. Великі компанії можуть дозволити собі витрачати на рекламу величезні суми, але якщо Ваш бюджет обмежений, кращого вибору, ніж борди, важко придумати!

«FreeBOARD»: ефективна реклама на білбордах

Рекламна агенція «FreeBOARD» - досвідчений і високопрофесійний помічник в світі зовнішньої реклами. Ми гарантуємо, що оренда білбордів в Одесі неодмінно дасть результат, який Ви очікуєте отримати. Будучи частиною грамотно спланованої, продуманої піар-кампанії, білборд візьме на себе всі турботи про просування і поширення Вашого бренду, послуги, продукту в рамках відповідної цільової аудиторії.

Телефонуйте нам прямо зараз, щоб купити білборд в Одесі і отримувати відгук на рекламу з першого дня розміщення!

Адресну програму щитів по Одесі Ви можете переглянути за посиланням нижче.

Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.
Телефонуйте (067) 46-45-138 або замовте зворотний дзвінок.

Ми Вам зателефонуємо!

» Замовити дзвінок «

Режим роботи:
Пн. - Пт.: 10:00 - 18:00
Сб. - Нд.: вихідний

  • вул. Радіщева, 10
  • Київ, Україна, 03124
  • +38 (067) 46 46 138
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 РА "FreeBOARD". 
Всі права захищені.